Opinie

Witam Pani Joanno !!!!

Pani Joanno !!!

Jak najbardziej moje referencje mogą zostać udostępnione.
Jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc.
 

Chciałabym bardzo podziękować za okazaną pomoc,  szybką reakcję i załatwienie sprawy w ciągu weekendu.
Polecona opiekunka Pani Ewa jest niesamowitą osobą . bardzo szybko nawiązała kontakt z moją Babcią ( już na pierwszym spotkaniu). Babcia przy Pani Ewie czuła się bezpiecznie, otrzymała dużo ciepła i zaintersesowania. Kolejnych wizyt oczekiwała z niecierpliwością . Pani Ewa jest osobą niezmiernie cierpliwą, stanowczą , sumienną,a przede wszystkim uczciwą. Swoje obowiązki wykonuje zawsze z myślą o podopiecznym, o jego dobrym samopoczuciu, dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.
Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Ewie za okazaną pomoc, zaangażowanie i bycie przy Babci w momencie zagrożenia życia.
Dziękuję Pani Ewo za tak wielkie zaangażowanie, szybką reakcję i bycie z Babcią w tak trudnym dla niej czasie.
Pani Ewa jest osobą godną polecenia, a Ci którzy trafią pod Jej skrzydła będą w pełni usatysfakcjonowani.

Pozdrawiam

Dorota Zdziech  27 maja 2013

 

Droga Pani Joanno
Cieszę się, że moje podziękowania sprawiły Pani przyjemność- bo o to mi chodziło i jak najbardziej Pani na nie zasługuje. Proszę zatem nie traktować moich słów jako pochlebstwa lecz jako stwierdzenie faktu.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego co najlepsze.
Anna Omi


 


Z pełną odpowiedzialnością polecam Centrum Opieki opiekunki.pl. Potrzebowałem znaleźć opiekę dla mamy, a ułatwiła mi to Państwa agencja i właściwie z "godziny na godzinę" znalazła mi odpowiednią osobę, która troskliwie i fachowo opiekowała się mamą.
POLECAM MIROSŁAW M. (W-WA)


Pani Joanno,

Cieszę się, bo wiem, że pani Henryka ma już nową pracę. Wystawiłam jej też referencje. Co do współpracy z Pani firmą, jestem z niej bardzo zadowolona. Bardzo szybko mogłam zrobić casting wśród kilku kandydatek, i wybrać odpowiednią dla siebie. W momentach kryzysowych, które zawsze pojawiają się w opiece nad osobą z chorobą nowotworową, kiedy pani Henryka miała kryzys (pracowała 24/dobę, w dzień tylko odsypiała parę godzin), dostałam propozycje kilku kolejnych kandydatek do pomocy. Nie skorzystałam z nich, bo stan taty na tyle się pogorszył, że pani Henryka dała radę sama. Bezpośredni i szczery kontakt z tak otwartą i chętną do pomocy osobą jak Pani, Pani Joanno, bardzo mi pomógł w tym trudnym czasie, kiedy człowiek czuje, że rzeczywistość go przerasta. Bardzo dziękuję. Polecam wszystkim profesjonalną i jednocześnie osobistą pomoc i wsparcie, jakie dostałam od Pani agencji opiekunki.pl.
z poważaniem,
Kinga Dębska


Szanowna Pani,

w związku z zakończeniem pracy pani Aleksandry Kuligowskiej w charakterze opiekunki mojej Mamy chciałabym wyrazić wdzięczność za skierowanie jej do pracy w moim domu. Swoje obowiązki wykonywała bardzo sumiennie, z troską i zaangażowaniem, zdobyła także sympatią podopiecznej. Nie do przecenienia w tej trudnej sytuacji była również pełna dyspozycyjnośc pani Aleksandry Kuligowskiej.
Z wyrazami szacunku
Danuta RosołowskaSzanowni Panstwo,

Po wieloletnim korzystaniu z opieki p. Wieslawy ,
poleconej swego czasu przez Panstwa, chcielibysmy dolaczyc
nasza opinie.
Poniewaz nie zamierzam zalogowac sie do Google+, przeslalem
opinie Formularzem Klienta. Na wypadek, gdyby jednak
formularz ten zostal nieodpowiednio zinterpretowany,
przesylam opinie takze listownie.
 

"Agencje Pani Nurzynskiej polecamy szczerze kazdemu, a zwlaszcza
osobom bedacym w naglej potrzebie, w sytuacjach podbramkowych.
Pani Nurzynska reprezentuje intuicje i fachowosc, dzieki ktorej
jedynie na podstawie wywiadu telefonicznego potrafila z miejsca
zaoferowac nam uslugi opiekunki, ktora sprawdzila sie w 100% i
opiekowala sie bez zarzutu nasza Mama przez 4 lata, az do jej smierci.

Tadeusz i Jacek, Warszawa".

  12 września 2012 08:10

 

 

Wielce Szanowna Pani,

z najwieksza przyjemnoscia   pisze do Pani list z referencjami dla Pani, serdeczne pozdrowienia JK

Refernecje dla Pani Joanny Nurzyńskiej i Centrum Opieki "Opiekunki"

Poszukujac na dwa tygodnie opiekunki dla mojej matki Marii Kopec, dostalem kontakt do Pani Joanny Nurzyńskiej i jej agencji od moich przyjaciol, ktorzy mi ja polecili z najwiekszym entuzjazmem. Milo mi, ze moge sie przylaczyc do tej ogromnie pozytywnej opinii o Pani Joannie i jej agencji. W sposob bardzo kompetentny (oraz dla mnie uspokajajacy) przeprowadzila proces selekcji odpowiedniej kandydatki oraz pomogla mi w przeprowadzeniu rozmow i ustaleniu warunkow. Mialem rowniez caly czas pewnosc, ze w razie nieprzewidzianych okolicznosci (np. choroba opiekunki) Pani Joanna zorganizuje wszystko co by bylo potrzebne. Z  calym naciskiem i bez ograniczen moge polecic Agencje Opiekunki  nastepnym klientom.
Prof. Dr. Jan S. Kowalski, Warszawa,

9 września 2012 13:11

 

 

 

 

 

 Warszawa, 09.09.2012 .
   
         CENTRUM OPIEKI
P. Joanna Nurzyńska

Przede wszystkim chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani za szybką pomoc w uzyskaniu opieki nad moją schorowaną i w bardzo zaawansowanym wieku (98 lat) mamą .  Jestem pełna uznania dla prowadzonej w Pani Centrum pracy w znalezieniu właściwej opiekunki i polecam je wszystkim , którzy jak ja znajdą się w trudnej sytuacji.
Opiekunka którą mi pani poleciła, Pani Bożena jest w pełni profesjonalną opiekunką ale również jest wspaniałym człowiekiem. Ciepłą, mądrą i uczuciową kobietą. Opiekowała się moją mamą dwa i pół roku. Moja mama cierpiała na wiele chorób : nadciśnienie, cukrzycę typu 2, arytmię serca i demencję z zaburzeniami pamięci, które wystąpiły po udarze niedokrwiennym mózgu.
Pani Bożenka, ze swoim psychologicznym i pedagogicznym podejściem potrafiła dotrzeć do mamy tak jak nikt. Spokojem, cierpliwością, uśmiechem i ciepłym tonem głosu osiągała wspaniałe rezultaty. Pani Bożenka jest osobą o wysokim morale etycznym, kieruje się prawdą i uczciwością, można zawsze na niej polegać. Jest bardzo obowiązkowa i rzetelna.
Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam do Pani Agencji:  opiekunki.pl i że dzięki temu zyskałam właśnie tę jedyną i niezastąpioną wg mnie Panią Bożenkę.
Z pełną odpowiedzialnością będę  polecała pomoc Pani serwisu, każdemu kto tylko będzie potrzebował tej najwłaściwszej osoby do opieki nad najbliższą osobą.
        
Z wyrazami szacunku i uznania,
Anna Pełka
10 września 2012 18:40

 

 

 

Pani Joanno,

oto moja opinia (proszę nie podpisywać jej tylko moim nazwiskiem, wystarczy imię :-)

Centrum Opieki opiekunki.pl jest moi zdaniem profesjonalną firmą, posiadającą w swojej bogatej ofercie wykwalifikowane opiekunki.
Pani Joanna Nurzyńska jest osobą bardzo pomocną, służy dobrą radą, skontaktowała mnie z paniami, które wybraliśmy spośród kilku kandydatek do opieki nad moją Babcią.
Olaf

13.08.2012.

 

 

 

 

 

 


Wed, 08 Aug 2012 Podziękowanie

 • Pragnę serdecznie podziękować
  za pomoc w uzyskaniu opieki nad schorowanym członkim mojej rodziny. Opiekunkę którą mi pani Joanna Nurzyńska  poleciła, Pani Janka okazała się nie tylko odpowiedzialnym i dobrym fachowcem, wspaniale radziła sobie z powierzonymi sprawami, ale była też i ANIOŁEM ponieważ uczyła mnie na bieżąco jak postępować w chwilach trudnych. Jestem bardzo wdzięczna za to że istnieje serwis opiekunki.pl i ten fakt daje sie ocenić w bardzo trudnych chwilach. Pomoc jaka niesiecie jest nioceniona. Dziekuję, Magdalena Zarzycka-Redwan
 • Witam,

  Bardzo chetnie. Moze Pani zacytowac mojego maila, ale raczej anonimowo, czyli mnie jako P.Z.

  "Pani Joanna przedstawila przynajmniej trzy kandydatki, z ktorych wszystkie byly godne polecenia. Wspolpraca z opiekunka, ktora wybralismy, uklada sie bardzo dobrze - jest bardzo energetyczna, rozmowna (co dla mamy jest bardzo wazne) i przedsiebiorcza. Bardzo dobrze gotuje. Trudno byloby sie nam z nia rozstac. Serwis opiekunki.pl goraco polecamy. Spelnil on, tak jak Pani Joanna, wszystkie nasze oczekiwania."

 

 • Pani Joanno,

  Tak z Pani Marzeny jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni

  proszę o umieszczenie na stronie:

  Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Centrum Opieki wszystkim rodzicom (a szczególnie ich dzieciom). Korzystałam z usług wyszukania niani dla 2 dzieci. Za każdym razem udało się nam zatrudnić super-nianię .
  Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i jakości obsługi Centrum Opieki.

  Pozdrawiam,
  Marta S., mama 3 letniej Tosi i 7 letniego Jasia
   
 • Moja Rekomendacja dla Pani firmy

   

  Kilkakrotnie korzystałam z usług firmy Centrum Opieki i zawsze uzyskiwałam fachową obsługę . Firma ma w dyspozycji sporo kandydatek do różnego rodzaju pracy w domu klienta. Osoby polecane to zawsze sprawdzone kulturalne panie mogące prowadzić dom lub opiekę nad starszymi ludżmi , przynajmniej ja korzystałam z usług firmy w takim zakresie. Z czystym sumieniem polecam kontakt z Centrum Opieki ,które wobec mnie wywiązało się solidnie z zadań zgłoszonych przeze mnie .

  Bożena Walter
 • kwiecień 2012 r.

 

O agencji Pani Joanny Nurzyńskiej dowiedziałem się zupełnie przypadkowo w sytuacji konieczności zatrudnienia opiekunki dla mojej żony z daleko zaawansowanym SM. Po telefonicznym omówieniu moich potrzeb szybko otrzymałem link do strony kandydatki. Pierwsza zaproponowana osoba podjęła opiekę nad moją żoną kilka miesięcy temu i był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Po różnych wcześniejszych doświadczeniach nareszcie mam świetną opiekunkę, zadowolenie żony i możliwość spokojnej pracy. Na podstawie mojego doświadczenia mogę agencję spokojnie polecić. Mój problem został załatwiony przez Panią Joannę szybko i profesjonalnie bez konieczności wychodzenia z domu.

 

 • Znalazłszy się w trudnej sytuacji (wyjazd stałej opiekunki mamy na 2 tygodnie) zwróciłam się do firmy p. Joanny, która bardzo szybko i sprawnie znalazła mi panią na zastępstwo. Byłam bardzo zadowolona z usług poleconej osoby - sympatycznej i kompetentnej. Poza tym p. Joanna, w przeciwieństwie do dwóch innych agencji opiekunek, nie próbowała mnie naciągnąć, a jej prowizja była naprawdę niewysoka.                                                           Pozdrawiam serdecznie,
  Lidia

 

 

 • Szanowna Pani,

  moze Pani umiescic (anonimowo) na stronie nastepujaca opinie:

  Korzytam z uslug Centrum od kilku lat (opieka dla mamy).
  Do tej pory Centrum skontaktowalo nas z dwiema opiekunkami.
  W obu wypadkach wspolpraca byla udana. Opiekunki Centrum
  nie sa osobami przypadkowymi (opiekunki z innych agencji
  nie zawsze spelniaja ten warunek).
  Uslugi Centrum mozna polecic.                                                                                                          
  Pozdrawiam, B.K marzec 2012 r.

 

 


 • Szanowni Państwo !

Trzy lata temu skorzystaliśmy z Centrum Opieki, chcąc znależć opikunkę do chorej na raka naszej mamy. Centrum poleciło nam w ekspresowym tempie osobę, która okazała się "strzałem w dziesiątkę". Gorąco polecam korzystanie z tej agencji.
Marta Faryna marzec 2012 r.

 

 

 •  

"Zdecydowanie polecamy usługi Centrum Opieki "opiekunki.pl". Nasza córeczka urodziła się z dużym rozszczepem podniebienia i z tego powodu wymagała w domu fachowej opieki oraz musiała być karmiona sondą. Pani Joannie Nurzyńskiej zleciliśmy wyszukanie pielęgniarek specjalizujących się w opiece nad niemowlakami, gotowych na nocne dyżury. W krótkim czasie znalazła 5 wykwalifikowanych pielęgniarek z aktualnym prawem wykonywania zawodu [z nich wybraliśmy 3], które odpowiedzialnie i z troską umiały zadbać, co noc przez osiem godzin, o nasze kilkutygodniowe dziecko. Ponadto, w międzyczasie kontaktowaliśmy się również z innymi firmami pośredniczącymi w zatrudnianiu opiekunek i żadna w tak krótkim czasie nie była w stanie zaproponować tak dobrego rozwiązania. Co więcej, koszt pośrednictwa w firmie p. Joanny był niższy niż średnia rynkowa. Centrum Opieki "opiekunki.pl" jest naprawdę godne polecenia - pracownicy poradzili sobie świetnie nawet z tak trudnym, ponadstandardowym zadaniem!                            

Wdzięczni Rodzice (kontakt dostępny na życzenie)"

marzec 2012

 

 

 

 • pani joanno,
  nie umiem zamieścić opinii na waszej stronie
  ale może mogę poprosić o umieszczenie jej za mnie na waszej stronie?

  czas mnie goni dlatego tak to się może w końcu wydarzy.
  w przeciwnym razie "pobiegnę dalej" i znowu zapomnę:)

   

  córka po ciężkiej chorobie i nagła potrzeba znalezienia "kogoś
  odpowiedniego" do opieki to przeogromny stres. nic bardziej mylnego. mój
  problem został rozwiązany szybko, przez telefon i na tyle skuteczne, że
  nasza niania jest z nami już półtora roku. być może dłużej. szczęśliwi czasu
  nie liczą. córka nianię kocha a rodzice są spokojni. miejsce, które
  wyczarowuje prawdziwe nianie jest przy grójeckiej. polecam i serdecznie
  dziękuję za wyczarowanie cioci zosi dla nas. natalia

   

  serdecznie pozdrawiam

  natalia szubarga

marzec 2012

 

 

 

 

 •  

Przesyłam moją opinię:

Centrum Opieki poleciła nam koleżanka, która była bardzo zadowolona ze sposobu poszukiwania opiekunki dla dzieci przez Centrum. Jesteśmy z mężem pod wrażeniem szybkości i profesjonalizmu działania p. Joanny z Centrum. Pani Joanna bardzo dobrze przeanalizowała nasze potrzeby (poszukiwaliśmy opiekunki dla jednego dziecka z opcja na sporadyczną opieką nad dwojgiem dzieci) i już na drugi dzień od naszego zgłoszenia przesłała nam bardzo szczegółowe opisy dwóch opiekunek. W ciągu następnych 4 dni umówiliśmy się z jedną z zaproponowanych kandydatek, która bardzo nam się spodobała. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę i w ciągu 2 tygodni nowa niania zaczęła opiekować się naszym młodszym synkiem, a my mogliśmy spokojnie pojechać do biur i pracować. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej niani i stwierdzamy, że opis jaki otrzymaliśmy z Centrum pokrywa się w 100 procentach z naszą obecną oceną opiekunki. Dzięki pomocy Centrum nasz synek ma teraz wesołą, pełną inwencji, serdeczną, punktualną, rozsądną, uporządkowaną, doświadczoną i słowną nianię. Po tak udanej pierwszej współpracy planujemy w przyszłości skorzystać z usług Centrum i serdecznie polecamy Centrum wszystkim Rodzicom zestresowanym poszukiwaniem niani.

Anna i Mirosław Smolińscy, rodzice 1,5 rocznego Iwusia i 3,5 letniego Igorka

grudzień 2012

 •