Regulamin

REGULAMIN
1. Centrum Opieki jest agencją zatrudnienia  i posiada certyfikat Ministerstwa Pracy i Polityki Socjalnej (numer certyfikatu: 7382)


2. Opiekunki.pl jest serwisem prowadzonym przez Centrum Opieki Joanna Nurzyńska z siedzibą przy ul. Grójeckiej 42/27 (dalej „Centrum Opieki”) i przeznaczonym dla osób poszukujących pracy na terenie Warszawy i okolic oraz osób poszukujących zaufanych i sprawdzonych kandydatów do opieki nad dziećmi, osobami starszymi oraz do sprzątania domu lub biura.


3. Serwis umożliwia

          a. zgłoszenie aplikacji do bazy danych Centrum Opieki przez osoby poszukujące pracy;
          b. zgłoszenie przez Klientów zainteresowania zrekrutowaniem przez Centrum Opieki kandydatów spełniających określone kryteria;                                           
          c. wstępne zapoznanie się z ofertą Centrum Opieki, dostosowywaną do wymogów indywidualnych każdego klienta.


4. Rejestracja w bazie osób poszukujących pracy nie gwarantuje otrzymania oferty pracy. Centrum Opieki zastrzega sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Decyzja o złożeniu oferty pracy i zatrudnieniu zależy od szeregu indywidualnych czynników i nie istnieją żadne wiarygodne szacunki okresu, w którym można spodziewać się przyjęcia kandydatury i podjęcia pracy. Centrum Opieki dokłada wszelkich starań, aby wszyscy kandydaci jak najszybciej znaleźli oczekiwaną pracę, a pracodawcy - odpowiednich pracowników.


5. Centrum Opieki nie pobiera opłat od osób poszukujących pracy.


6. Centrum Opieki chroni przetwarzane dane osobowe osób poszukujących pracy i swoich klientów zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 1997 r. Nr 133 poz. 882) o ochronie danych osobowych.


7. Dane klientów Centrum Opieki są przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania i ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania umów oraz jedynie w celach i zakresie określonych w obowiązujących przepisach prawa. Dane te nie są przekazywane stronom trzecim.


8. Osoba kierowana do pracy za pośrednictwem Centrum Opieki zobowiązuje się to rzetelnego wykonywania swoich obowiązków, uczciwości i dbałości o powierzone mienie.


9. Centrum Opieki może monitorować pracę osób skierowanych do pracy.


10. Niniejszy Regulamin strony może być zmieniany. Dlatego zachęcamy Państwa do przeglądania tej strony aby zawsze mogli Państwo być zaznajomieni z najnowszą wersją.


11. Ostatnia modyfikacja Regulaminu: 14.04.2012.