O Firmie

Centrum Opieki to synonim dyskrecji i indywidualnego podejścia do klienta.

Zakładając w 2000 roku firmę, zamierzałam stworzyć kameralną agencję opiekunek, w której żadna opiekunka ani żaden klient nie będą anonimowi. Po kilkunastu latach, śmiało mogę stwierdzić, że się udało.

Moja praca opiera się na kontakcie z drugim człowiekiem – z klientami i opiekunkami. Moim celem jest dawanie ludziom poczucia bezpieczeństwa i komfortu psychicznego. Dlatego osobiście czuwam nad procesem rekrutacji osób, które tworzą renomę firmy. Spokój i ulga w oczach klientów, którym znajduję opiekunkę są bezcenne i przekonują mnie, że moja działalność ma sens.

Agencja zajmuje się rekrutacją niań, opiekunek osób starszych, a także gosposi i osób sprzątających na terenie Warszawy. Długoletnie doświadczenie i osobista znajomość opiekunek pozwalają nam realizować niestandardowe projekty: znalezienie opiekunki ze specjalnym wykształceniem czy opiekunki na wyjazd za granicę, a także obsługę klientów VIP-ów.

Długofalowa współpraca z naszymi opiekunkami i klientami to dowód, że można nam zaufać. Dla nas kryzysowe sytuacje nie istnieją – potrafimy pomóc o każdej porze i w każdych okolicznościach.

Zapraszam do kontaktu,

Joanna Nurzyńska.