Zarejestruj się w naszej bazie danych

Jakość oferowanych przez nas usług stoi na najwyższym poziomie. Zarówno dla osób szukających opiekunek jak i opiekunek poszukujących pracy zapewniamy najwyższą staranność przez to zawsze obie strony są zadowolone i współpraca jest bezproblemowa.
Możesz użyć szybkiej rejestracji podając podstawowe dane lub pełnej rejestracji poświęcając więcej czasu i Tworząc swój profil. Jeśli użyjesz szybkiej rejestracji nasz pracownik skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie w celu uzupełnienia Twojego profilu w naszej bazie.

Dane Kontaktowe
  • -
  • Uzupełnij dane szczegółowe
  • Oświadczam, że podane przeze mnie powyżej dane osobowe są prawdziwe. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo wglądu w podane dane, a także prawo do ich uzupełnienia, sprostowania i uaktualnienia, oraz prawo do żądania zaprzestania przetwarzania tych danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych osobowych przez Centrum Opieki Joanna Nurzyńska z siedzibą w Warszawie przy ul. Grójeckiej 42/27, w celu użycia ich w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).